Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /data/www/20881/novebytymichle_cz/www/wp-includes/plugin.php on line 601

Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /data/www/20881/novebytymichle_cz/www/wp-includes/plugin.php on line 601
Nové byty Michle › O projektu

Rezidenční projekt Nové Byty Michle nabízí jedinečnou příležitost dokonalého bydlení v širším centru Prahy. V projektu nízkopodlažního domu je navrženo pouhých 7 bytových jednotek, které nabízí dokonalé soukromí, klid i bezpečnost. Koncepce projektu splňuje nároky bydlení komorního charakteru se zachováním lidského přístupu moderní novostavby.

Architektura domu plně navazuje na stávající domy v okolí, bytové jednotky nabízí plnohodnotné a zajímavé dispoziční řešení, všechny větší jednotky obsahují balkon, terasu nebo dokonce obojí.

K dispozičně větším bytům je možno zakoupit komfortně velké parkovací stání s dostatečným úložným prostorem, případně samostatnou sklepní jednotku. Parkovací stání je samostatné, nebo sdílené pro dvě stání a oba typy jsou samostatně uzavíratelné.

Projekt Nové byty Michle nabízí reprezentativní standardy bytových jednotek i společných prostor, včetně dřevěných francouzských oken s trojitým zasklením a mikroventilací, která dávají projektu luxusní ráz. Společně se zařizovacími předměty tak oceníte komfortní bydlení za dostupnou cenu, které vám vytvoří váš nový domov.

Více o standardu bydlení

Harmonogram výstavby

Orientační termíny výstavby projektu Nové byty Michle:

Květen 2016

Zahájení výstavby projektu.

červenec/srpen 2017

Dokončení výstavby projektu.

září/říjen 2017

Kolaudace projektu.