Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /data/www/20881/novebytymichle_cz/www/wp-includes/plugin.php on line 601

Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /data/www/20881/novebytymichle_cz/www/wp-includes/plugin.php on line 601
Nové byty Michle › Financování

Jelikož koupě nového bytu představuje významné rozhodnutí, jsme připraveni vám nabídnout  pomocnou ruku při vyřizování všech záležitostí spojených s financováním. Díky mnohaletým zkušenostem na hypotéčním trhu od nás dostanete kompletní balíček služeb od zpracování zvýhodněných nabídek jednotlivých hypotéčních bank až po spolupráci při zajištění a kompletaci všech podkladů. To vše samozřejmě zdarma.

Splátkový kalendář

Pro financování vašeho nového bytu jsme připravili pohodlný splátkový harmonogram:

Uzavření
Rezervační
smlouvy

Uhrazení rezervačního poplatku ve výši 50 000 / 100 000Kč

Uzavření Smlouvy o smlouvě budoucí kupní

Uhrazení částky ve výši 15 % z kupní ceny včetně DPH

Doplatek
kupní
ceny

85 % z kupní ceny po kolaudaci projektu

Hypotéka Nové byty Michle

  • Zdarma zpracování zvýhodněných nabídek hypotéčních bank.
  • Úroková sazba od 1,69% p.a.
  • Odhad bytu ZDARMA.
  • Poplatek za zpracování úvěru ZDARMA.
  • Poplatek za správu hypotéky ZDARMA.
  • Zajistíme pro vás celkový odborný technicko-právní pohled, díky kterému eliminujeme rizika plynoucí z možného neschválení hypotéky nebo s podmínkami, které by nebyly v souladu s kupním vztahem k pořizované nemovitosti.
  • Koupě nemovitosti bez nutnosti vlastní hotovosti, vyřízení výhodného úvěru ve výši 100% kupní ceny s výhodnou úrokovou sazbou.
  • Pomůžeme vám s prodejem stávající nemovitosti.

Vyřídíme za vás „papírování“, pohlídáme celý schvalovací proces a smluvní dokumentaci s vámi předem projdeme a vysvětlíme. 100% diskrétnost je naprostou samozřejmostí.

 

hypoasistent_logo

Kontaktní osoba

ViktorMarada

Viktor Marada
telefon: +420 739 329 449
e-mail: marada@hypoasistent.cz
www.hypoasistent.cz