Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /data/www/20881/novebytymichle_cz/www/wp-includes/plugin.php on line 601

Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /data/www/20881/novebytymichle_cz/www/wp-includes/plugin.php on line 601
Nové byty Michle › Lokalita

Při výběru vašeho nového domova už nemusíte dělat kompromisy!
Našli jste lokalitu splňující nároky blízkosti centra, klidu, zeleně a veškeré občanské vybavenosti.

Prestižní adresa

Městská část Praha 4 Michle v sobě snoubí tradiční zástavbu v lokalitě spolu s vyhledávanou prestižní adresou moderních novostaveb. Její strategická poloha vůči metropoli, výborná dopravní obslužnost a okolní příroda láká klienty všech věkových skupin. Michle je lokalitou, z níž se vám nebude chtít odcházet, lokalitou, jež si zamilujete a strávíte zde plnohodnotný život.

Kompletní občanská vybavenost

Městská část Michle nabízí kompletní občanskou vybavenost, která pokryje všechny nároky na kvalitní a plnohodnotné bydlení. Vaše děti to budou mít jen kousek do základní školy či zájmových kroužků. Lokalita obsahuje velké možnosti zdravotnických zařízení, ideální podmínky pro relaxaci, sport i rodinný život. Pro nákupy a služby využijete bohaté nabídky jednotlivých prodejců a služeb na Nuselské ulici, nebo v nedalekých obchodních centrech BB Centrum, obchodní centrum DBK, Arkády Pankrác nebo největší obchodní centrum v ČR – OC Chodov.

Výborná dopravní obslužnost

Jednou z významných předností lokality je její výborná dopravní dostupnost a obslužnost. Zastávka autobusu i tramvaje je v těsné blízkosti projektu, přitom dostatečně odcloněná. Tramvají se dostanete ke stanici Muzeum (Václavské náměstí) za 12 minut, stejná cesta autem vám zabere 7 minut. Autobus Vás během chvilky odveze na metro Budějovická nebo Kačerov, snadno se dostanete na Pankrác, Brumlovku, nebo na Jižní spojku a dálnici D1.

TRAMVAJ

Pod Jezerkou
270 metrů

I.P.Pavlova – 11 minut
Karlovo náměstí – 11 minut

AUTOBUS

Pod Jezerkou
270 metrů

Kačerov – 6 minut
Budějovická – 7 minut
Želivského – 14 minut
Strašnická – 15 minut

AUTOBUS

Michelská
400 metrů

Kačerov – 5 minut
Budějovická – 6 minut
Pankrác – 6 minut
Želivského – 11 minut
Strašnická – 14minut

Sport, kultura a relaxace

V těsném sousedství jsou např. tenisové kurty, fotbalové hřiště, na Tyršově vrchu sídlí I. Královský lukostřelecký klub. Rodiny s dětmi jistě ocení dětské hřiště vzdálené pouze pár minut chůze od bytového domu na nedalekém zeleném kopci. Toto místo s udržovanou zelení a krásným výhledem na panorama Prahy je nejen ideálním místem k dětským hrám, ale i k odpočinku.

Díky wellness a fitness Balance Club Brumlovka budete mít sportovní i relaxační příležitosti hned na dosah, a to v jednom z nejluxusnějších zařízení u nás, kde najdete odborníky, kteří Vám poradí, jak můžete zlepšit kondici. Relaxovat i sportovat budete moci i v Baarově parku, na multifunkčním hřišti (v zimě s přetlakovou halou)  a dalších zařízeních, která jsou snadno dostupná.

Přímé okolí domu vybízí nejen k příjemným procházkám (Park Jezerka), ale najdete zde také celou řadu možností kulturního vyžití. V docházkové vzdálenosti od bytového domu je Divadlo Na Jezerce, v blízkosti pak divadlo Na Fidlovačce.